İnsan ve Toplum

Avcunuzdaki Kelebek Ahmet Şerif İzgören

By  | 

Avucunuzdaki Kelebek, akıcı dili, etkileyici üslubu ile bir günde elinizden hiç bırakmadan bitirebileceğiniz bir kitaptır. Kitap ilk bölümde sizleri Gelecek Hedefinizi belirlemeniz yolunda yol göstericilik yapmaktadır.

Hayallerimiz olduğu sürece var olabiliriz. Amaçsız kaldığımız an hayatın alnına silah dayamak içten bile olmayabilir. İkinci bölümü ise Hayat Amacımız olmuştur. Burada ise bir hayat amacının bir toplumun hayatını nasıl değiştirdiğini anlatmaktadır.

Sonraki bölüm ise Değerlerimiz olmuştur. Hayat amacımıza doğru adım adım ilerlerken o amacın ayaklarının yere basmasını sağlayan şey oluşturduğumuz değerler olmuştur.

Pek çok bölümde değerlerimizle ilgili etkileyici örnek bakış açısını farklı taraflara çevirmeye yardımcı olmaktadır. Son olarak kitap tanıtım metni ile daha detaylı bilgiye sahip olmak için yazımızı okumaya devam edin.

Kitap Tanıtım Metni

“Tebrikler! Çok net başka bir şey söylemem mümkün değil. Sanırım hızlı okuma rekoru kırmış olabilirim. Bu kadar duygu yüklü, bu kadar gerçekleri gözler önüne serebilen, hala umut olabileceğine dair bu kadar mesaj bir arada nasıl verilir, gerçekten tebrikler.”

-Filiz Şahin

“Sizi temin ederim hayatımda iş dünyası ve iletişim üzerine okuduğum hiçbir eser bende bu kadar etki bırakmadı.”

-Çağlayan Babacan

“Harika bir kitaptı. Bütün meseleleri çok içten ve güzel işlemişsiniz. Hayatımda birçok değişiklik yapmama neden oldunuz.”

-Fikret Odabaşı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir