Edebiyat

Fısıltı Becca Fitzpatrick

By  | 

Benim için kitapların tamamı değerlidir. Ve hiç şüphesiz okuduğum en iyi kitap Fısıltı oldu diyebilirim. Arkadaşımın vesilesi ile okudum ve şimdi diğer kitaplarını da almak istediğim doğrudur.

Yazar, Becca Fitzpatrick kesinlikle mükemmel bir eser kaleme almış. Herkesin bu kitabı okumasını çok isterim. O kadar güzel fantastik bir roman ki kendinizi kitabın içerisinde hissetmemeniz imkansız.

Özellikle de Amerikan gençlik filmleri kıvamında olması daha fazla dikkat çekiciydi. Bilemiyorum ben çok beğendim umarım benim gibi düşünenler de vardır.

Fısıltı Kitap Tanıtım Metni

Kovulmuş bir meleğe aşık olmak…

“Bütün sınıf arkadaşlarımın isimlerini biliyordum… biri hariç. Yeni öğrenci.. Arkamdaki sırada, serinkanlı siyah gözleri karşıya sabitlenmiş bir halde kaykılmış oturuyordu…

Siyah gözleri beni adeta delip geçiyordu. Dudaklarının kenarları yukarı doğru kıvrıldı. Kalbim bir an tekler gibi oldu ve o bir anlık duraksamada, kasvetli bit karanlık duygusunun bir gölge gibi üzerime örtüldüğünü hissettim.

Bu duygunun kaybolması sadece bir an sürdü, ama ben hala ona bakıyordum. Gülümsemesi dostça değildi, bela kelimesini heceleyen bir gülümsemeydi. Ve vaat doluydu.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir