Bilim Kurgu & Fantastik

Gecenin Kanatları-J.R. Rain

By  | 

Okuduğum en iyi serilerden biri de Gecenin Kanatları gerçek anlamda harika bir fantastik eser diyebilirim. Serinin devamını okumayı sabırsızlıkla bekliyorum. Kitaptaki karakterler o kadar gerçekçi ki insan okurken kendini karakterlerin özellikle de Samantha nın yerine koyuyor.

Yazar, J.R. Rain eserlerini daha önce okumamıştım ve bu yüzden de biraz pişmanlık var diyebilirim. Böylesine akıcı, merak uyandırıcı ve harika bir dille kaleme alınan eseri bence herkes okumalı diye düşünüyorum.

Gecenin Kanatları Kitap Tanıtım Metni

O Samantha Moon: Aşık bir vampir, özel dedektif, geceleri gizemli kanatlarıyla etrafına korku saçan bir cezalandırıcı. Güneşi hiç sevmeyen korkusuz ve güzel dedektifimiz, geceleri dev bir yarasaya dönüşüyor.

Samantha Moon aynı zamanda zalim eski kocası tarafından çocuklarına yaklaşması yasaklanmış bir anne ve bu dünyadaki hiç kimse onu çocuklarından ayıramaz.

O aynı zamanda altın kalpli bir kadın, aşkın heyecanlarını yeni yeni keşfeden acemi. Ama ona ve sevdiklerine zarar vermek isteyen herkesin karşısında kara listesini her gün güncelliyor ve kim bir vampirin kara listesine adını yazdırmak ister ki?

Gecenin Hakimleriyle başlayan macera Gecenin Kanatlarıyla devam ediyor ve Samantha bu kez ailesi, çocukları ve ona sığınmış yalnız ve korkmuş bir kadınla ülkenin en büyük mafya liderine karşı savaşıyor.

Gecenin Hakimlerinde tanıştığı kut adamla yaşadığı nefes kesen ilişkisi sürerken, şimdiye kadar sadece netten yazıştığı gizemli adamla buluşacak ve kim olduğuna inanamayacak.

Gecenin Kanatları Kitap Detayı

Kitabın Türü: Edebiyat, Bilim Kurgu & Fantastik

Kitap Sayfa Sayısı: 336

Kitap Basım Tarihi: Eylül 2018

Kitap Kağıt Cinsi: 2. Hamur

Kapak: Ciltsiz

Boyut: Normal

ISBN: 9786051867779

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir