İnsan ve Toplum

Guy Finley’den Hayatımızdaki Gizli Güzellik Vazgeçebilmek

By  | 

Herkes için fazlası ile zorlu bir konudur Vazgeçebilmek, işte bu nedenle değişmeye hazırsanız gelmiş geçmiş en çok kişisel gelişim kitaplarından biri olan Vazgeçebilmek mutluluğa giden yolda yanınızda bulunduracağınız en güvenli kılavuzdur.

Öncelikle sizleri mutluluktan alıkoyanlar neler bunu bir düşünün. Ve hepsinden vazgeçin. Söylemesi kolay tabi ama yapması değil.

Guy Finley, bu kitabında adım adım mutlulukla aramızda duran o duvarı nasıl yıkacağımızı, vazgeçmemiz gerekenleri nasıl bırakmamız ve nasıl özgürleştirmemiz gerektiğini anlatmaktadır.

Kitap Tanıtım Bülteninden

Değişmeye hazırsanız, işte cevabınız!

Gelmiş geçmiş en çok satan kişisel gelişim kitaplarından biri olan Vazgeçebilmek mutluluğa giden yolda yanınızda bulundurabileceğiniz en güvenilir kılavuz.

Sizi mutluluktan alıkoyanlar neler bir düşünün. Ve hepsinden vazgeçin gitsin. Söylemesi kolay ama yapması değil, öyle mi?

Guy Finley bu kitapta adım adım mutluluk ile aramızda dikilip duran o duvarı nasıl yıkacağımızı, vazgeçmemiz gerekenleri nasıl bırakacağımızı ve nasıl özgürleşeceğimizi anlatıyor.

Vazgeçebilmek’i okurken öfke, kin, kaygı, suçluluk duygusu ve daha pek çok olumsuz düşünceden arındığınızı fark edecek ve her sorunun cevabının yine sizin içinizde olduğunu göreceksiniz.

Gerçek yaşam öyküleri, içten diyaloglar ve zihni çalıştıran sorular zaten içinizde barındırdığınız gücü ve duygusal özgürlüğü size geri verecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir