Edebiyat

Ölüme Giden Yol Lisa Jackson

By  | 

Yazarın okuduğum ikinci kitabı ve gerçekten de çok güzel bir roman diyebilirim. Ölüme Giden Yol kitabını ilk başlarda sıkıcı bulabilirsiniz ama sayfalar ilerledikçe kendinizi kitaptan alıkoyamayacaksınız.

Yazar, Lisa Jackson gerçek bir polisiye ve gerilim eseri kaleme almış her satırda tüylerinizi ürpertecek bu şahane romanı kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.

Ölüme Giden Yol Kitap Tanıtım Metni

Ölüme Mahkumdu…

Çoğu insan kışı ve soğuğu sevmese de o, her ikisine de bayılıyordu. Buz gibi su, kurbanlarının bedenlerini bozulmadan saklamasına yardımcı oluyordu. Çok yakında üzerine titrediği sanat eserlerini tüm dünyaya gösterecekti. Ve herkes sanatına hayranlık duyacaktı. Çok yakında…

Ve onu artık kimse kurtaramazdı…

Grizzly Falls kasabası halkı, kurbanlarını daha önce benzeri görülmemiş bir şekilde dondurarak öldürüp sergileyen bir seri katil haberi ile dehşete düşmüştü.

Birden fazla kadın cesedi bulunmuştu ve Dedektif Selena Alvarez, kurbanların hepsini tanıyordu. Ama asıl sorun, her bir kurbanın üzerinde Selena ya ait takıların bulunmasıydı.

Bundan Emindi…

Selena’nın arkadaşı Dedektif Regan Pescoli ve bir zamanlar aşık olduğu polis Dylan O’Keefe de bu gizemli cinayetleri çözmek için ellerinden geleni yapıyordu.

Ancak katil, Selena’nın hayatı ve kaçmaya çalıştığı geçmişi hakkında çok şey biliyordu ve ondan bir adım öndeydi.

Dedektif Selena Alvarez, tüm yolların ölüme çıktığını çok geçmeden anlayacaktı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir