Edebiyat

Yalancı-Aşkın Nur Karataş

By  | 

Görür görmez merak ettiğim kitaplardan biri de Yalancı kitabı oldu. Kısa bir kitap olsa da dolu dolu bir an yaşatacak harika eseri herkesin kesinlikle okumasını tavsiye ederim.

Yazar, Aşkın Nur Karataş kitabını ilk defa okumama rağmen sürükleyici ve etkileyici olmasına şaşırmadım desem yalan olur. Kitabın akıcılığı ve yazarın üslubu ile bütünleşmesi sizi kitaba daha çok bağlayacaktır.

Kısacası, kitap düşündüğümden daha güzeldi. Bu nedenle okumak isteyenlere kesinlikle tavsiyemdir. Herkese keyifli okumalar dilerim.

Yalancı Kitap Tanıtım Metni

Son derece vurdumduymaz, sorumsuz ve iflah olmaz bir bağımlı olan JJ’in durumu kötüleşmeye başlamıştır. Geçmişin yükü omuzlarına binerken karşısına görmeyi en son istediği kişi çıkmış, onun bütün dünyasını alt üst etmiştir.

JJ bu karşılaşmayı daha çok uyuşturucu ile atlatabileceğini düşünmüş olsa da işlerin yolunda gitmemesiyle büyük bir çıkmaza düşecektir. Geçmişin hayaletleri başına üşüşürken tek çıkışının kalbini iyi edecek bir kadın olduğunu hiç düşünmemiştir.

Clementine Hudson… Hayatı mücadele içinde geçen bu kadının tek isteği başarıdır. Başarılı olmak için feda etmesi gereken şeyler olduğunun bilincindedir.

Peki ya başarılı olmak pahasına hiç tanımadığınız bir insana yalan söylemeniz gerekirse? Hayatınızın devamında istediğiniz mesleği yapıp, hayallerinize kavuşmak için bir yalanın başrolünü oynamayı ve bir adamı tamamen yıkmayı kabul eder misiniz?

Rock yıldızlarının kural tanımazlığına ortak olmaya serinin ikinci kitabı ile devam ediyoruz. Grubun çılgın yaramazı JJ’in gizemi çözülecek. Yaramaz çocuk Jon Jones’un dokunaklı ve bir o kadar da şehvet yüklü hikayesi bize o çılgın dünyanın kapılarını ardına kadar açacak.

Yalancı Kitap Detayı

Kitabın Türü: Edebiyat, Roman

Kitap Sayfa Sayısı: 480

Kitap Basım Tarihi: 2018

Kitap Kağıt Cinsi: 2. Hamur

Kapak: Ciltsiz

Boyut: Normal

ISBN: 9786057522078

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir